Vahşi Kan Filmini izle,Online İzle

Posted by Gönderen Sercan güdüz On 21:44


Yapım: 2008 ~ Fransa, İtalya
Tür: Dram, Tarih
Yönetmen: Marco Tullio Giordana
Senaryo: Leone Colonna, Marco Tullio Giordana
Yapımcı: Angelo Barbagallo, Eric Heumann
Görüntü Yönetmeni: Roberto Forza
Müzik: Franco Piersanti
Süre: 2 saat 28 dk

Oyuncular : Monica Bellucci ... Luisa Ferida
Alessio Boni ... Golfiero Goffredi / Taylor
Luca Zingaretti ... Osvaldo Valenti
Maurizio Donadoni ... Vero Marozin
Tresy Taddei ... IreneKONUSU

Kurtuluştan beş gün sonra, 30 Nisan 1945 şafağında, Milan’ın varoşlarında kana bulanmış iki ceset bulunur. Osvaldo Valenti ve Luisa Ferida partizanlar tarafından idam edilmiştirler. Peki kimdir bu Osvaldo Valenti ve Luisa Ferida? Halk tarafından idolleştirilmiş, beyazperdenin ünlü çifti Valenti ve Ferida, Faşistlerle bağlantılı “beyaz telefon” sinemasının yıldızlarıdır, bu kesindir.

Baştan çıkarıcı çapkın erkek ve kaybolmuş ruhsuz kadın rolleriyle İtalyan küçük burjuvazisini sarsan skandallara neden olmuşlardır. Hayatları, oldukça tartışmalıdır. Uyuşturucu bağımlılığı, 1943 Ateşkesini takiben mahkum edilmiş Sosyal Cumhuriyet’in (IRS) tarafını tutmaları, iç savaş esnasında karaborsaya girmeleri ve hatta dehşetengiz zalimlikleriyle bilinen bir işkenceciler grubuna katılmışlar olmaları…

Kısacası, dejenere, sapık, açgözlü; ikisi de duyumsamaya dair kontrol edilemez bir arzu ve kokain kullanma alışkanlıklarıyla güdülü… Peki bu söylentilerin ne kadarı doğrudur? Partizan başlarının bile rivayet edilen bu suçlara dair şüpheleri vardır. Valenti, Sosyal Cumhuriyet’e katılmış olmasının işgalci Almanlarla aracılık yapmak için olduğuna yemin eder. Ona yüklenen suçların kıskançlıktan kaynaklanan uydurmalar olduğunu iddia eder. Ancak emsal olacak bir ceza gerekmektedir. Valenti ve Ferida, Faşist rejimi utanmazca desteklemiş, Almanlarla işbirliği yapmış, partizanlara karşı savaşmış ve karaborsada vurgun yapmışlardır. Bunun bedelini ödemelidirler.

ORJINAL DILDE DIVX IZLE