Kadınlar - The Women izle Full Online

Posted by Gönderen Sercan güdüz On 17:25Tür : Dram / Komedi
Gösterim Tarihi : 12 Eylül 2008Yönetmen : Diane EnglishSenaryo : Diane English , Clare Boothe LuceYapım : 2008, ABD
Oyuncular : Meg Ryan (Mary Haines) , Annette Bening ( Sylvia Fowler , Eva Mendes ( Crystal Allen) , izle , Debra Messing ( Edith Potter) , Jada Pinkett Smith ( Miriam Aarons) , Bette Midler (Flora DeLave) , Candice Bergen (Catherine Frazier)
Mary, babasıyla birlikte çalıştığı işinden kovulmuştur. Bir de üstüne gittiği güzellik salonunda, manikürcü kız Tanya’dan kocasının zengin avcısı, tezgahtar ‘’fıs fıs kız’’ Crystall Allen’la aldattığını öğrenince, annesi ve kızıyla bir tatile çıkar.
Mary’nin en yakın arkadaşı Sylvie Fowler, bir kadın magazin dergisinin baş editörüdür. Fakat mutlu, başarılı bir hayat süren Sylvie’nin işi tehlikededir. Önceleri Tanya’dan Mary’nin aldatıldığını ilk öğrenen olarak Mary’e söyleyip söylememe ikilemini yaşarken, kariyerinin kurtarmak adına dedikodu yazarı Bailey Smith’e Mary’le ilgili malzeme verir. Bunları öğrenen Mary kendini dinlemek için bir kadın kampına gider ve burada Kontes Miller ile tanışır. Buradaki deneyimlerinden sonra Mary artık hayattan ne istediğini bilen birine dönüşür.
1930’lu yılların sonunda piyes ve film olarak yapılmış Kadınlar, Clare Boothe Luce’nin piyesinde onun nefret ettiği kadınlara karşı bir eleştiri olurken, 2000li yılları uyarlamasında güçlü ve modern kadınların dünyasının şık bir komedisi haline gelmiştir.
Film İZLE 1
Film İZLE 2
Film İZLE 3
Film İZLE 4