Screamers The Hunting Filmini İzle,Screamers The Hunting İzleSon derece heyecan verici bir 2009 bilim kurgusu zevkle izleyeceksiniz

Screamers The Hunting (2009) Alt

Yapım:ABD, Kanada
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen: Sheldon Wilson
Süre:1 saat 30 dkBÖLÜM 1


@ Yahoo! Video


BÖLÜM 2


@ Yahoo! Video


BÖLÜM 3


@ Yahoo! Video


İYİ SEYİRLER

Ayıp Yatakta Olur filmini online indirmeden izle - Sex is Comedy


Jeanne (Nikita’nın ödüllü başrol oyuncusu Anne Parillaud) istediği filmi çekmek için herşeyi göze alan, heyecanlı ve ihtiraslı bir yönetmendir. Fakat çekimlerini bitrimek üzere olduğu filmin son sahnesinde oyuncuları ona zorluk çıkartır ve en can alıcı sahneyi bir türlü beceremezler; yani seks sahnesi.Kadın oyuncu çıplaklığa karşı çıkarken erkek oyuncu ise çoraplarını bile çıkartmayı reddeder. Jeanne, oyuncularının birbirlerine yakınlaşmasını beklerken sonuç sadece gerilen sinirlerdir. Jeanne, pes etmez ve genç oyuncularını yola getirmek için her yolu denemeye karar verir.

Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy filmini izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy sinemasini izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy full izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy online izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy indirmeden izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy internette izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy online film izle,
Ayıp Yatakta Olur - Sex is Comedy filmini online izle,

Kutsal Silah - The Divine Weapon Filmini Full Online indirmeden internetten Bedava Film izle

Yönetmen : Yu-jin Kim

Oyuncular : Eun-Jeong Han, ücretsiz film izle, Jun-Ho Heo, Jae-Yeong Jeong
Tür : Dram / Aksiyon
Yapım : 2008 / Güney Kore

Filmin Konusu :15. yüzyılda Kral Sejong’un hükümdarlığında, Joseon hanedanlığı sahip olduğu toprakları genişleterek mükemmel eyaleti gerçekleştirmeye çalışıyordu. Kral Sejong, savaştan kendilerini korumak ve sınırlarının güvenliğini sağlamak için gizli bir silah geliştirtir. Bu silah ile topraklarını tekrar geri almayı ve eski gücüne kavuşmayı planlamaktadır. Tarihe geçmiş, Singijeon isimli silahın ortaya çıkışının hikayesi.

SinemaFanClub

Doğmamış - UnBorn Filmini Full Online indirmeden bedava internetten izle seyret

Yapım : 2009, ABD

Tür : Gerilim / Gizem / Korku
Yönetmen : David S. Goyer
Senaryo : David S. Goyer
Oyuncular : Carla Gugino, Meagan Good, Gary Oldman, Jane Alexander, full sinema izle, Cam Gigandet, Odette Yustman
Yapımcı : Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller
Görüntü Yönetmeni : James Hawkinson
Müzik : Ramin Djawadi
Dağıtım : UIP Filmcilik
Süre : 1 saat, 27 dk.
Gösterim Tarihi : 9 Ocak 2009

Filmin Konusu : Bazen ölümden sonra ruh cennete gitme yolunu ararken, şeytani bir durumla lanete uğrayarak değişir.Kendine yeni bir beden bulana kadar dünyalar arasında sonsuza dek kaybolmak zorundadır. Bazen de tam olarak isteğine kavuşur ve kendine yeni bir beden bulur.

Bu olay tam da Casey Beldon adındaki daha çocukken kendisini terkettiği için annesinden nefret eden bir kızın başına gelir. Ama Casey annesinin onu neden terkettiğini fazla geçmeden olağandışı olayların başına gelmesiyle anlamaya başlar…

Uyku sırasında dehşet verici kabuslar, korkunç görünümlü hayaletler görmesi daha gerçekleşmemiş felaketin başlangıcıdır. Bunun üzerine Casey, Sendak adında bir ruh uzmanına bu korkunç olayları nasıl durdurabileceğini sorar.

Casey’in hayatta kalabilmek için tek şansı, dünyalar arasındaki kapıları kapatarak bu kimsenin asla doğmamasını sağlamaktır.


SinemaFanClub

Kasabanın Yenisi İzle - New in Town İzle ( Türkçe altyazı )Yapım: 2009 ABD
Tür:Komedi, Romantik
Yönetmen:Jonas Elmer
Senaryo:Ken Rance, C. Jay Cox
Yapımcı:Andrew Paquin, Tracey E. Edmonds, Phyllis Laing, Peter Safran, Jeff Levine, Paul Brooks, Darryl Taja
Görüntü Yönetmeni:Chris Seager
Süre:1 saat 37 dk
Gösterim Tarihi: 27 Mart 2009 (Türkiye)

Özet : Lucy Hill (Renee Zellweger) işine tutkuyla bağlı Miami’li bir işkadınıdır. Minnesota’daki bir üretim tesisine dokuz aylığına geçici görevle gönderilince hayatı bir anda alt üst olur. Evlenmeye niyeti olmadığını belirterek avukatlık yapan erkek arkadaşı Seth’i terk ettikten sonra da Minnesota’nın yolunu tutar.

Gideceği yerdeki yaşam tarzı değişikliğine tamamen hazırlıksızdır. Miami’de seçkin giysilerden ve seçkin ayakkabılardan oluşan bir gardrobu ve tüm bunları barındıran güzel bir apartman dairesi vardır ama Minnesota’daki yeni evi her açıdan farklıdır. Orada kendisini kaybolmuş ve çaresiz hisseder. Bütün bunlara bir de soğuk hava koşulları nedeniyle hastalanması eklenir.

Yeni görevinde de işler iyi gitmemektedir. Fabrikada yapmaya çalıştığı değişiklikler sonucunda çok sayıda işçi çıkaracağı korkusuyla tüm çalışanlar isyan halindedir. Kasaba halkı onu çeşitli vesilelerle aldatmayı ve yanıltmayı başarır. Adeta alay konusu olmuştur. Daha da kötüsü, fabrikada işbirliği yapmak zorunda olduğu Ted adlı sendika temsilcisi, hiç kimsenin işten çıkarılmamasına kesin kararlıdır.

Lucy kasabada yavaş yavaş da olsa bazı dostluklar geliştirmeyi başarır. Arkadaş olduğu kişiler arasında Ted ve 13 yaşındaki kızı Bobbie de vardır. Meydana gelen talihsiz ama komik bir kaza sonucundaysa fabrika çalışanları nihayet Lucy’ye sıcak davranmaya başlarlar.

Tam herşey yoluna girmeye başlamışken Lucy’nin Miami’deki işvereninin yöneticileri, ona fabrikanın kapatılması gerektiğini bildirirler. Ancak Lucy bu gidişatı tersine çevirebilmek için bir plan yaparak daha yaratıcı olmaya, kasaba halkıyla işbirliğine gitmeye ve onların gönlünü kazanmaya kararlıdır.
Asi Kızlar - St Trinian’s (2007) Türkçe Altyazı Online İzle
imdb puanı : 5.6/10
Yapım : 2007, İngiltere
Tür : Komedi
Yönetmen : Barnaby Thompson, Oliver Parker
Senaryo : Piers Ashworth, Nick Moorcroft
Oyuncular : Lena Headey, Colin Firth, Rupert Everett, Mischa Barton, Gemma Arterton, Jodie Whittaker, Antonia Bernath
Yapımcı : Barnaby Thompson, Oliver Parker
Görüntü Yönetmeni : Gavin Finney
Müzik : Charlie Mole, Shampoo

Özet: St.Trinian tamamen genç kızlara eğitim veren özel bir okuldur ve büyük bir mali kriz içerisindedir. Okulun borçlu olduğu banka ise okul müdiresi Camilla Fritton’u okulu kapatmak ile tehdit etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanı Geoffrey Thwaites’de bu tehdidin altındadır. O, Camilla’nın eski sevgilisi olsa da okula yeni bir disiplin emri getirmeye karar vermiştir.Okul yönetimi bu sorunlar ile uğraşırken, okulda eğitim gören genç kızlar ise bambaşka bir işin peşine düşmüşlerdir.Onlar Ulusal galeri’den ünlü bir ressama ait olan bir tabloyu çalmak için plan yapmışlardır.Hatta bu iş için bir kız çetesi oluşturmuş ve okulun bazı öğretmenlerini de bu plana dahil etmişlerdir.Cehennemde Yaşamak Filmini İzle

Living Hell (ABD) Organizm (ABD) 2008

Müzik: Terence Jay

Senaryo: Richard Jefferies

Yapımcılar: Deborah Del Prete

David S. Greathouse

Richard Jefferies

Oyuncular

(Roller) Johnathon Schaech

Erica Leerhsen

James McDaniel

Jason Wiles


BÖLÜM 1
BÖLÜM 2
İYİ SEYİRLER

Bedava Film İzle,bedava Sinema seyret,online sinema seyret

Bedava Film İzle,bedava Sinema seyret,online sinema seyret

Leydi Chatterleyin Aşığı Seyret,Leydi Chatterleyin AşığıDirector:Alan Roberts
Writers:D.H. Lawrence (novel),Steve Michaels (writer)
Release Date:May 1977 (USA)
Genre:Drama
Gösterim Tarihi: 1978 (Türkiye)

Oyuncular : Harlee McBride ... Cynthia Chatterley
Peter Ratray ... Paul (young gardener)
William Beckley ... Philip (fiance)
Ann Michelle ... Gwen (roommate)
Joi Staton ... Mary (housekeeper)

KONUSU

Cyntia Chatterly ile bahçivanın aşk hikayesi...Kurtlar Vadisi Pusu 52. Bölüm İzle,Kurtlar Vadisi Pusu 52. Bölüm Online İzleÖzet:
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. Hastaneye kaldırılan Nazife Anne’nin durumu herkesi çok korkutur. Annesinin son isteği, Polat’ın İhtiyarlara verdiği sözü gözden geçirmesine neden olur…

İnci, İskender’in geçmişini öğrenmesi için Yıldız’a talimat verir. Ancak sonuç büyük sürprizdir…

Bulut, İskender’i ele geçirmesi için Memati’ye özel bilgiler verince, Tataroğlu Ailesi içindeki sorunlar da iyice gün yüzüne çıkar…


@ Yahoo! Video

İYİ SEYİRLER

Dabbe Filmini İzle,Dabbe Full İzle,Dabbe

Gece evinizde yalnızsınız... sıkıldınız ve canınız herzamanki gibi internete girmek istedi... Birkaç siteye baktıktan sonra maillerinizi kontrol etme zamanı geldi... Çok ilginç bir mail hem de en yakın arkadaşınızdan gelmiş... Maili açıyorsunuz... arkadaşınız size bir fotoğrafını göndermiş... Fakat fotoğraf hiç de sıradan değil... Arkadaşınız korkunç bir durumda sizden yardım istiyor... fotoğrafa dikkatle bakıyorsunuz... biraz daha dikkatli bakıyorsunuz.... ve Dabbe virüsü size de bulaşmış oluyor... Evet Kıyamete yakın dünyayı kasıp kavuracak ve elektromanyetik dalgalarla taşınarak hücreleri infect edecek bir virüsten bahsediyoruz... İnternete bağlanıp belirli bir ağa lokalize olduktan sonra bilgisayarınızın monitörü ve gözleriniz aracılığıyla, tıpkı kuduz virüsü gibi beyne ulaşacak bir virüs... Kıyamet virüsü... Beyninizin sonsuz görüntü üretme mekanizmasını harekete geçirerek size hayalinizin bile kaldıramayacağı korkunçlukta görüntüler gösteren bu virüs Dabbe filminin ana eksenini oluşturuyor... .

Dabbe, Kuran-ı Kerimde Neml suresi 82.ayette geçen ve 1300 yıldan fazladır İslam alimlerinin ne olduğu hakkında ortak bir zeminde buluşmadıkları bir varlıktır... Kıyamete çok yakın çıkacağına inanılan bu varlık, topraktan çıkacak, herkese aynı anda etki edecek, onlarla konuşacak ve şimdiye kadar yeryüzünde eşi benzeri görülmemiş bir şiddet uygulayacak. Dabbe isimli Türk korku filmi bu varlığın interneti ele geçirerek sanal gibi görünen, sinsi ve insana hızla bulaşan bir virüs olabileceği iddiasında... Bunun için filmde bir çok kanıt öne sürülmüş... Bunlardan biri Dabbe kelimesinin köken olarak örümcek ağı gibi yayılan şey anlamına gelmesi(WWW-worlwideweb)... topraktan çıkması... bilgisayar ve internet teknolojisinin yüzde yüz toprak mamülü silisyum-silikonla olan ilişkisi... Dabbe’nin herkese aynı anda etki edebilmesi... internette aynı anda binlerce kişinin aynı adreste buluşması... .insanlarla konuşabilmesi... yeryüzü ve gökyüzü arsasını doldurabilmesi vs... filmi izlediğiniz zaman internet kavramının nasıl korkunç ve kontrol edilemez bir varlığa doğru gittiğini göreceksiniz...

Filmin senarist ve yönetmeni HASAN KARACADAĞ’ın Genetik uzmanı ve eski fizik olimpiyatları şampiyonu olduğunu düşünürseniz ve de Japon korku sinemasında çok önemli başarılar yakalamış olduğunu da hesaba katarsanız Dabbe’nin korkunçluk derecesini tahmin edebilirsiniz...

Türk korku sinemasında gerek konu gerekse anlatım biçimi olarak devrim yapacak olan Dabbe’yi kaçırmamanızı öneririz... Uyarıyoruz, bundan sonra maillerinizi kontrol ederken dikkatli olun zira KIYAMET VİRÜSÜ DABBE’NİN GENETİK VE QUANTUM FİZİĞİNE GÖRE BU GÜNLERDE VAR OLMA VE YAYILMA OLASILIĞI HAYLİ YÜKSEK!!!


cd1cd2
Ava Giden Avlanır seyret,Ava Giden Avlanır online izle


http://img146.imageshack.us/img146/5395/er4an1.jpg

Tür : Romantik / Komedi
Yönetmen : David Silberg
Yapım : 2005, ABD
Süre : 81 dk
Oyuncular
Vivica A Fox, Bill Bellamy, Carmen Electra
Stacey Dash, Kathy Najimy, Joe Torry
Dorian Gregory, Mindy Sterling
Filmin Konusu
Meraklısına… Baywatch adlı televizyon dizisinin ardından filmlerde sıkça boy göstermeye başlayan Carmen Electra, “Scary Movie”, “Uptown Girls”, “Starsky & Hutch”, “Cheaper By Dozen 2” adlı yapımlarda rol aldı 40 yaşın üzerindeki en ateşli 40 kadın arasında gösterilen Vivica A Fox, “China Beach” dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerinde “Set It Off”, “Batman & Robin”, “Idle Hands”, “Kill Bill Vol1” adlı filmler bulunuyor
1995 yılında 28 yaşındayken “Clueless” filminde 17 yaşındaki bir kızı canlandıran Stacey Dash, ardından dizi versiyonunda 3 sene boyunca aynı karakteri oynamayı sürdürdüKoku Filmini İzle,Koku Filmini Full İzle,Koku İzle,Koku Online İzle,Koku Filmini İndirmeden İzle

Koku Filmi www.supersinema.blogspot.com SUNAR...Tür : Gerilim / Dram

Gösterim Tarihi : 16 Şubat 2007

Yönetmen : Tom Tykwer

Senaryo : Tom Tykwer , Bernd Eichinger , Andrew Birkin , Patrick Süskind (Kitap)

Görüntü Yönetmeni : Frank Griebe

Müzik : Tom Tykwer , Johnny Klimek , Reinhold Heil

Yapım : 2006, Almanya / Fransa / İspanya , 147 dk.


Oyuncular:Ben Whishaw (Jean-Baptiste Grenouille) , Dustin Hoffman (Giuseppe Baldini) , Alan Rickman (Richis) , Rachel Hurd-Wood (Laura) , Andrés Herrera (Door Guard) , Simon Chandler (Mayor of Grasse) , Sara Forestier (Jeanne) , Joanna Griffiths (Marianne) , Jessica Schwarz (Natalie)Grenouille, kokulara karşı inanılmaz bir duyarlılığı olan ama bunun haricinde hiçbir duyusunun gelişmemiş olduğu çok ilginç bir adamdır. İstediği kokuları elde edebilmek için her türlü çılgınlığı yapmaya hazırdır; cinayet işlemek de dahil…


Az da olsa koku salan herşeyin ve herkesin kokusunu alabilen bu sıradışı ve dahi karakter, bir gün kendi kokusunun olmadığını anladığında hayatının tüm anlamını yitirir. Bu ‘hayati’ önemdeki eksikliğini giderebilmenin tek yolunun, kendisine insanmış izlenimi verebilecek kokular üretip sürmesi olduğunu düşünür. İnsan kokuları yaratabilmek için de insanlara ihtiyacı vardır.


Toplum içinde varolabilmenin tek yolunu bu şekilde tanımlayabilen bir adamın, sonu inanılmaz bir trajediye giden öyküsü, Patrick Süskind’in yayınlandığında çok uzun süre çok satanlar listesinde yer alan kitabından beyazperdeye aktarıldı. Yönetmense Koş Lola Koş ve Cennet filmlerinin de yönetmeni olan Tom Tykwer. Filmin, Avrupa Sinama standartları düşünüldüğünde oldukça yüksek bir bütçeyle çekildiğini de belirtelim.

Videoları Takılmadan ve Donmadan İzlemek için, İnterneti Daha Hızlı ve Güvenli Dolaşmak İçin Google Araç Çubuğu ile Birlikte Firefox Yükleyin.


Koku Filmini Sitemizden Full olarak izleyebilirsiniz.Seyir sırasında Film izlemelerde, Video Klip izlemelerde, Dizi izlemelerde ve Fragman izlemelerde Sorunlar Yaşıyorsanız Google Mozilla Firefox ' u ücretsiz indirip Kurarsanız Sorununuz Hallolacaktır.Ve İnternet Hızınız Dahada Artacaktır.Daha Fazla Bilgi için Tıklayınız


Lütfen Alttaki Yorum yap ifadesini tıklayıp emeğe saygı için bir yorum yapınız teşekkürler.Her teşekkür bizim için çok değerli

Kicking The Dog Erotik Film İzle


Director:Randy Scooter Lammey
Writer:Randy Scooter Lammey (writer)
Genre:Comedy
Runtime:USA:91 min
Country:USA 2009
Language:English

CAST :

Carl T. Evans, Elizabeth Schmidt, Laura Bach, Jarrod Pistilli, Scott Laska, Vedette Lim, Joe Spellman, Jessica Jolly, Helen Green, Simone Stout, Brendan Wynne, Michael O'Grady Moriarty, Randy Scooter Lammey, Malachi McGlone, Daniel Watchulonis

MEGAVIDEO ORJINAL DILDE FULL IZLETIKLA ORJINAL DILDE DIVX IZLE

Fred Up 2009 Vizyon Gençlik İzle,Fred Up 2009 Vizyon Gençlik seyret


Yapım:2009 ~ ABD
Tür:Komedi
Yönetmen:Will Gluck
Senaryo:Freedom Jones
Yapımcı:Peter Jaysen, Matthew Gross, Charles Weinstock
Görüntü Yönetmeni: Thomas E. Ackerman
Müzik:Richard Gibbs
Süre:1 saat 29 dk

Oyuncular : Sarah Roemer, Eric Christian Olsen, Molly Sims, Danneel Harris, John Michael Higgins, Margo Harshman, Julianna Guill

SEÇENEK 1 DIVX IZLESEÇENEK 2 FULL ONLINE IZLE1.ALTERNATIF TAMAMINI DIV-X IZLEMEK ICIN TIKLA ===>

2.ALTERNATIF TAMAMINI DIV-X IZLEMEK ICIN TIKLA ===>

Tam Olarak Ne Oldu,Tam Olarak Ne Oldu izle

, ,


Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Dram, Komedi
Yönetmen:Barry Levinson
Senaryo:Art Linson
Senaryo (Kitap):Art Linson
Yapımcı:Robert De Niro, Mark Cuban, Art Linson
Görüntü Yönetmeni:Stephane Fontaine
Müzik:Marcelo Zarvos
Süre:1 saat 47 dk
Vizyon Tarihi : Türkiyede Vizyona Girmedi...

KONUSU

İkinci derecede önemli bir yapımcı olan Ben (Robert de Niro) müthiş ikna kabiliyeti ve pazarlık gücü ile herkesin sevdiği, katalizör işlevli bir yapımcıdır. İkinci evliliği de fiyasko ile neticelenmek üzeredir. Üstelik aklından silemediği karısı Kelly’nin (Robin Wriglat Penn) antipatik senaryo yazarı Scott (Stanley Tucci) ile gizli bir aşk yaşadığını öğrenmiştir.

Sean Penn’in kendini oynadığı filmde, Ben egzantrik bir yönetmene tamamladığı filmin sonunu değiştirmesi gerektiğini anlatmaya çalışmaktadır. Zira amiri (Catherine Keener) filmin gişe başarısını sağlama almak için bunu emretmeştir.

Diğer taraftan, yeni bir filmin kontratlı aktörü (yine kendini oynayan Bruce Willis) çekim günü sete müthiş çirkin bir sakalla gelmiştir. Emprezaryosu (John Turturro) Bruce Willis’e sakalını kesmesini, aksi takdirde yapımcıların korkunç bir tazminat davasına hazırlandıklarını söylemekten çekinmektedir Barry Levinson, mükemmel bir sinematografi eşliğinde, elindeki sürpriz dolu senaryoyu işliyor. Dev oyunculardan oluşan oyuncu kadrosu kendisine destek veriyorlar. Çoğu kendi rollerini oynayan, yakından bildikleri bir şekilde canlandıran oyuncuların içinde, Robert de Niro sivriliyor.
SEÇENEK 1 ORJINAL DILDE FULL DIV-X IZLESEÇENEK 2 TR ALTYAZILI IZLEGece Yangını Night Fire 1994 Erotik/Aksiyon Filmi Full Online izleYapım: 1994 ~ ABD
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Mike Sedan
Senaryo: Helen Haxton, Mike Sedan
Yapımcı: Steven D. Mackler, Willie Boudevin, Helen Haxton, Mike Sedan
Görüntü Yönetmeni: Zoran Hochstätter
Müzik: Miriam Cutler
Süre: 1 saat 37 dk

Oyuncular : Shannon Tweed ... Lydia
John Laughlin ... Barry
Rochelle Swanson ... Gwen
Martin Hewitt ... Cal
Alma Beltran ... Maria

ORJINAL DILDE IZLE

Son Durak 174 Filmini İzle,Son Durak 174 İzleIMDB Puanı:7.1/10

Yapım:2008 ~ Brezilya

Tür:Dram, Gerilim, Polisiye

Yönetmen:Bruno Barreto

Senaryo:Bráulio Mantovani

Yapımcı:Patrick Siaretta, Paulo Dantas, Bruno Barreto

Görüntü Yönetmeni:Antoine Héberlé

Müzik:Marcelo Zarvos

Süre:1 saat 50 dkBÖLÜM 1


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 2


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 3


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 4


@ Yahoo! Video

İYİ SEYİRLER

Far Cry Filmini İzle,Far Cry İzle


Yapım:2008 ~ Almanya, Kanada

Tür:Aksiyon, Dram, Macera

Yönetmen:Uwe Boll

Senaryo:Michael Roesch, Masaji Takei

Yapımcı:Uwe Boll

Görüntü Yönetmeni:Mathias Neumann

Müzik:Jessica De Rooij

Özet:

Roket Büyük bir hızla ve gürültüyle Jack Carver’in teknesine çarpar. Jack tekne patlayıp paramparça olmadan önce kaçmayı zar zor başarır.

Genç gazeteci Valerie Constantine onu bu seyahat için tuttuğunda, Carver’ın hayalindeki seyahat bu değildir. Kaptanın görevi onu bir muhbirle buluşması için ücra bir adaya götürmekti, ama hiç bir şey yolunda gitmez. Adanın sırrı her neyse, onun koruyucuları bunun bilinmesini engellemeye hazırdırlar Jack ve Valerie paçalarını zor kurtararak ormanın içine kaçarlar. Adanın diğer tarafındaki limandaki gemiye ulaşmaya çalışırken acımasız askerler tarafından yakalanırlar.

Her şeye rağmen limana varışlarının ardından adanın sırrını çözerler: Dr. Krieger’ın mükemmel ölüm makinesini yaratma girişimi ve tehlikeli deneyler. Oyununu bilmeyen yoktur sanırım.BÖLÜM 1


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 2


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 3


@ Yahoo! Video

İYİ SEYİRLER

39 Basamak Filmini İzle,izle,direk izle

39 Basamak - The 39 Steps


Richard Hannay, gizemli bir örgütten kaçan genç bir kadına yardımcı olur ve onu evine alır. Ancak kadın öldürülünce katil zanlısı olarak polisten kaçmaya başlar. Kendi adını temize çıkarmanın tek yolu, gerçek suçluları bulmaktır. Bu amaçla İskoçya’da amansız bir takibe katılan Hannay, artık hem av hem de avcıdır.BÖLÜM 1


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 2


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 3


@ Yahoo! Video

İYİ SEYİRLER

şirinler izle,şirinler çizgifilmini izle,şirinler bütün bölümlerini izle,şirinler çizgi filmini seyret,şirinler


Meleğin Sırları Filmini İzle,Meleğin Sırları İzle

meleğin sırları

Meleğin Sırları - Broken Angel

Tür : Dram

Gösterim Tarihi : 14 Mart 2008

Yönetmen : Aclan Büyüktürkoğlu

Yapım : 2008, ABD / Türkiye , 140 dk.

Oyuncular: Nilüfer Açıkalın , Ayşe Nil Şamlıoğlu , Jay Karnes , Patrick Muldoon , Zachary Charles , Nehir Erdoğan (Ebru)

İngilizce öğrenmek amacıyla annesi tarafından Amerika’ya gönderilen ancak oradaki hayat şartlarının filmlerdeki gibi toz pembe olmadığını anlayan masum bir genç kızın ibret verici hikayesi, gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor.

Yapımcılığını Unicvisions ve Kenan Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini ABD’de yaşayan Ankara Devlet Tiyatrosu eski sanatçılarından Aclan Büyüktürkoğlu’nun yaptığı ve başrolünde Nehir Erdoğan’ın oynadığı Türk- Amerikan ortak yapımı MELEĞİN SIRLARI/BROKEN ANGEL, aslında çok psikolojik bir konuya değiniyor.BÖLÜM 1


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 2


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 3


@ Yahoo! Video

BÖLÜM 4


@ Yahoo! Video

İYİ SEYİRLER

AfacanLar Çizgi Filmini izle,kod adı afacanlar izle

AfacanLar Çizgi Filmini izle,kod adı afacanlar izle,kanald çocuk kulübü izle,kanald çocuk kanalı izle,çocuk çizgi filmleri,film seyret,sinema seyret

Ben ten 10 izle,ben ten 10 çizgi filmini izle,ben ten 10 seyret

Ben ten 10 izle,ben ten 10 çizgi filmini izle,ben ten 10 seyret,ben ten 10 izle,yumurcak tv izle,yumurcak tv seyret

ntv Seyret,ntv izle,ntv kanalı izle,ntv seyret,tv kanalı izle,n tv seyret,cn tv seyret,cntv seyret

ntv Seyret,ntv izle,ntv kanalı izle,ntv seyret,tv kanalı izle,n tv seyret,cn tv seyret,cntv seyret,yumurcak tv seyret,yumurcaktv seyret,yumurcak izle

Kod Adı Afacanlar Çizgi Filmini İzle,Cartoon Network Çizgi Filmleri


-----------Karakterler--------------

  • Numara 1:Keldir. Grubun en akıllısıdır. Gerçek adı Nigel Uno'dur. Lizzie ile çıkıyorlardır. Uno İspanyolca'da 1 demektir.
  • Numara 2:Şişkodur, kafasında pilot şapkası vardır. Gerçek adı Hoagie Pennywhistle Gilligian Jr.'dır. 5 Numara'yı seviyordur. İyi dedektiflik yapar. Mekanik ve uçan aletleri çok iyi yapar. Jr. ailedeki Hoagie isimli 2. kişi olduğu anlamına gelir.bir mekanik dahidir.
  • Numara 3:iyi kalpli ve dostcanlısı biridir.biraz sakardır ama işini iyi yapar Dizine kadar inen bir tişörtü ve bacağa yapışık pantolonu vardır. Gerçek adı Kuki Sanban'dır. Çincede 3 demektir
  • Numara 4:Çok iyi dövüşen Numara 4 aynı zamanda çok salaktır. Çok agresiftir. Avustralyalıdır. Kapşonlu tişört giyer.Yüzemez. Numara 3'e aşıktır. Gerçek adı Wallabee Beatles'dır. Beatles adlı eski Amerikan Rock grubu 4 kişidir, ayrıca saçının modeli de Beatles grubunun saç modelidir.
  • Numara 5:Numara 5 hem iyi dövüşür hem çok akıllıdır. Kendini 3. tekil şahıs olarak tarif eder. Ablası Kids Next Door'un düşmanı olan Cree'dir. Ablası iyiyken şapkasını ondan almıştır. Gerçek adı Abigail Lincoln'dür. Başbakan Lincoln'ün resmi 5 dolarlık kağıt paralarda yazmaktaydı. Bu yüzden Numara 5'tir.

Hangi Çizgi Film Karekterisiniz,Yumurcak Tv Seyret,D Çocuk Seyret,Cartoon Network Çizgi Filmleri İzle

Aşağıdaki testi çözdükten sonra puanlarımızı toplayıp hangi çizgi film karakterine yakın olduğumuzu buluyoruz.


1) Sevgilinizle ya da eşinizle "mükemmel bir akşam" size aşağıdakilerden hangisini çağrıştırıyor?
a) Mum ışığında romantik bir
yemek (4 puan)
b) Lunaparka gitmek (2 puan)
c) Arabayla turlamak (5 puan)
d) Bir rock konserine gitmek (1 puan)
e) Sinemaya gitmek (3 puan)

2) En sevdiğiniz müzik türü hangisi?
a) Rock and Roll (2 puan)
b) Alternatif (1 puan)
c) Soft Rock (4 puan)
d) Klasik (5 puan)
e) Pop ( 3 puan)

3) En çok hangi tür filmleri seversiniz?
a) Komedi ( 2 puan)
b) Korku (1 puan)
c) Müzikal (3 puan)
d) Romantik (4 puan)
e) Belgesel ( 5 puan)

4) Aşağıdaki mesleklerden birini seçmeniz gerekseydi hangisi olurdunuz?
a) Garson (4 puan)
b) Futbolcu (5 puan)
c) Öğretmen (3 puan)
d) Polis (2 puan)
e) Barmen/Barmaid (1 puan)

5) Bir saat boş vaktinizi değerlendirmek için hangisi size daha uygun?
a) Dışarıda çalışmak (5 puan)
b) Okumak (4 puan)
c) İnternete girmek (2 puan)
d) TV izlemek (1 puan)
e) Uyumak (3 puan)

6) Aşağıdaki renklerden birini seçiniz.
a) Sarı (1 puan)
b) Beyaz (5 puan)
c) Mavi (3 puan)
d) Kahverengi (2 puan)
e) Kırmızı (4 puan)

7) Şu an önünüzde aşağıdaki yiyeceklerden hangisi olsa dayanamayıp götürürsünüz?
a) Dondurma (3 puan)
b) Pizza (2 puan)
c) Suşi (1 puan)
d) Makarna (4 puan)
e) Salata (5 puan)

8) En sevdiğiniz tatil, bayram ya da özel gün hangisi?
a) 23 Nisan Çocuk Bayramı (1 puan)
b) Ramazan Bayramı (3 puan)
c) Yılbaşı Tatili (2 puan)
d) Sevgililer Günü (4 puan)
e) Kurban Bayramı (5 puan)

9) Şu an aşağıdakilerden hangisinde olmak isterdiniz?
a) Paris'te (4 puan)
b) İspanya'da (5 puan)
c) Las Vegas'ta (1 puan)
d) Hawaii'de ( 2 puan)
e) Hollywood'da (3 puan)

10) Nasıl biriyle vakit geçirmekten hoşlanırsınız?
a) Akıllı biriyle (5 puan)
b) Güzel/Yakışıklı biriyle (2 puan)
c) Bir parti canavarıyla (1 puan)
d) Komik biriyle (3 puan)
e) Duygusal biriyle (4 puan)

Test bitti, şimdi bütün puanlarımızı toplayalım ve hangi çizgi film karakteri olduğumuzu görelim.

(10-17 puan): TAZ
Siz vahşi ve çılgın birisiniz. Eğleneyim derken uçuyorsunuz. Ama her zaman ne yaptığınızın farkındasınız, hayatınızın kontrolünü kaybetmiyorsunuz. İnsanlar olaylara sizin gibi bakmadığında bu sizi durdurmuyor.

Tavsiye: Bu vahşi karakterinizle kendinizi ve etrafınızdakileri incitebilirsiniz. Dikkatli olun.

(18-26 puan): BUGS BUNNY
Siz eğlenceli, arkadaş canlısı ve popülersiniz. Cıvıl cıvıl halinizle etrafa neşe saçıyorsunuz. Çoğu zaman ikili ilişkilerinizde uçuk kaçık davransanız da inandığınız değerlerden asla taviz vermiyorsunuz. Evlilik ve çocuk sahibi olmak sizin için önemli ama öncelikle yeterince tecrübe edinmek istiyorsunuz.

Tavsiye: İnsanların aldığınız kararlarda sizi bu kadar etkilemelerine izin vermeyin.

(27-34 puan): TWEETY
Öyle tatlısınız ki sizi sevmemek imkansız. Siz insanların asla kaybetmek istemeyeceği türden bir dostsunuz. Kimseyi incitmemek için kendinizi incittiğiniz bile oluyor. Siz genellikle olaylar karşısında olgun ve sakin bir tavır takınırsınız.

Tavsiye: Herkes göründüğü gibi değildir, bunu unutmayın. Biraz kurnaz olun.

(35-42 puan): MICKEY MOUSE
Siz iflah olmaz bir romantiksiniz. Şarap, kırmızı güller, bunlar sizin yaşam tarzınız. Söz verirsiniz ve o sözü ne olursa olsun yerine getirirsiniz. Ailenize çok bağlısınız. Annenizi her haftasonu ararsınız, özel günleri asla unutmazsınız.

Tavsiye: Fazla romantizmin sizi gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermeyin.

(43-50 puan): SPEEDY GONZALES
Belirgin özelliğiniz hızlı ve doğru karar verebilmeniz. Her olay için kafanızda bir planınız vardır. Fiziksel ve zihinsel gücünüz çok fazla. Mantıklı, ılımlı ve yapıcı tavırlarınızla çoğu kişinin kendine örnek aldığı birisiniz.


Tavsiye: Küçük gibi görünen bazı olayları gözardı etmeniz ileride büyük sorunlara yol açabilir.